reisijutud

Korvpall ja bowling

leave a comment »

Neljapäeval lähen Berani ja kohalike E/// meestega kossu mängima. Mängime ühe korvi all 3-3, mingis null ventilatsiooniga võimlas, nii et palav on ja õhku on ka vähe. Kui siis lisada, et viimasel aasta ma just liiga aktiivselt spordiga pole tegelenud, siis oli kops pärast poolt tundi ikka päris korralikult kinni. Pooleteise tunni pärast, siis kui vedelikukaotus ka tunda hakkas andma, siis seisin üpris hädavaevu jalul.Teistel ei paistnud olukord oluliselt roosilisem olevat, surime seal siis üheskoos. Muidu tase oli päris OK, üks vend mängis ilmselt paremini kui mina. Paistis et kehavõitlusega nad eriti harjunud pole, punnitasin siis rohkem korvi alt, ega enamaks jaksu ei olud ka. Ahjaa, ühel mehel suutsin hüppeliigese ka ikka välja väänata :p.

Reedel lähme Berani ja ta sõpradega välja, saame kohalikus “kaubamaja” kohvikus kokku, üle kümne sõbra ja tuttava saabus lõpuks. Kõik edukad, ilusad ja targad inimesed, räägivad inglise keelt ja on trimmis kehadega. Sõbralikud lisaks kõigele ka – nagu muinasjutus.

Nii suure seltskonnaga on üpris raske üheskoos midagi ette võtta, eriti just tegevusplaani osas konsensusele jõudmine nõuab suurt pingutust, aga lõpuks otsustati ikkagi bowlingut mängima minna. Tükk aega polnud mänginud, nii et esimesed kaks viset veeresid renni ja meeskonnakaaslased ilmselt vaatasid, et see eestlane on ikka päris lootusetu sell, aga siis mingi hetk hakkas päris hästi minema ja saavutasin 8 võistleja hulgas auväärse kolmanda koha. Meeskondliku võidu saime ka.

Hämmastav, et kui palju need temperamentsed inimesed ikkagi suudavad rõõmustada ja kaasa elada. Mingi poolteist tundi mis me seal mängisime oli üks konstante plaksu löömine, ergutamine, tantsimine, õnnitlemin jne. Iseenesest sümpaatne, aga ma olen ikka liiga uimane, et tundide kaupa sellise asjaga jaksaks sammu pidada. Tegelikult kolmas mäng oli vist isegi neile liiast, siis hakkasid ergutused ja kaasaelamine vaibuma.

Tagasiteel oli väike liiklusõnnetus ka, meie auto juht tagurdas peeglisse vaatamata ja sõitis tagumisele autole sisse. Õnneks oli oma pundi auto ja midagi katki ka vist ei läinud otseselt. Selline tavaline pseudomacho teema, mehel 2 õlut sees (siin on see seadusega lubatud piir) ja kuigi naisterahvas (kaine) palus küll, et lastaks tal sõita, siis ega see ei ole ju kõvamehelik, kui sa naisterahva enda asemel rooli lased, mis sest et see mõistlikum ja ilmselt ka turvalisem variant oleks. Muidu oli lahe sell.

Advertisements

Written by Madis Maks

July 25, 2008 at 1:38 am

Posted in türgi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: